Anasayfa » Migros Yemek 81 İlde

Migros Yemek 81 İlde

Yazar GirişimUp

Migros One çatısı altında geçtiğimiz yıl hayata geçirilen ve sektörde yeni bir dönem başlatan ‘Migros Yemek’, henüz bir yaşına girmeden hizmetlerini Türkiye’nin 81 iline yaygınlaştırdı. ‘Migros Yemek’, Türkiye’nin dört bir yanındaki kullanıcıları kullanım kolaylığı, yüksek hizmet kalitesi ve müşteri odaklı bakış açısı ile buluşturuyor.

Migros One çatısı altında yer alan ve sektörde yeni bir dönem başlatan ‘Migros Yemek’, 81 ilde hizmet vermeye başladı. Migros uygulaması içerisinde yer alan Migros Yemek, geniş restoran ağı, uygun fiyatlı menü seçenekleri, kullanım kolaylığı, kapıda yemek kartı ile ödeme imkânı ve ilk 3 siparişte toplam 120 TL indirim fırsatı gibi birçok avantaj sunuyor.

7/24 teslimat hizmeti sunuyor

Migros Yemek’te 7/24 siparişe açık restoranlar ve farklı mutfak alternatiflerinin yanında Migros Yemek’e özel seçeneklerle kullanıcılara zengin bir menü sunuluyor. Migros’un güçlü müşteri ilişkileri yönetimi altyapısı sayesinde genel kampanyalara ek olarak kullanıcılara özel kişiselleştirilmiş teklifler sunuluyor.

Verilen siparişlerin teslimatı ilk aşamada restoranlar tarafından yapılırken Migros’un mevcut online sipariş dağıtım gücü ile desteklenen “Migros Yemek Teslimatı” modeli mart ayında pilot bölgelerde hayata geçirildi. Migros Yemek Teslimatı modelinin 2023 yılı içerisinde yaygınlaştırılmasını takiben müşterilere iki teslimat yönteminin de seçenek olarak sunulması planlanıyor.

“Siparişleri yüksek hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturuyoruz”

Bir yıl dolmadan Türkiye’nin 81 iline ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Migros Yemek Yönetici Direktörü Gülfem Karcı, “Önceliğimiz müşterilerimize haftanın her günü ve her saatinde bize ihtiyaç duydukları anda hizmet sunabilmek. Migros Yemek bu doğrultuda, 7/24 siparişe açık restoranların yanında “30 dakikaya teslimat”, “yakındakiler” ve “popülerler” gibi kategoriler ile müşteri deneyimini yükseltiyor” dedi.

Türkiye’nin her ilinde siparişleri yüksek hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarla müşteriyle buluşturmaya özen gösterdiklerini ifade eden Karcı, bu kapsamda, zengin mutfak seçeneği ve yaygın restoran ağını iddialı kampanyalarla bir araya getirmeye ve tüketicinin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceklerini belirtti.

İlginizi Çekebilir