Anasayfa » Yemeksepeti ve Kahve Dünyası Algötür’den Bir İlk

Yemeksepeti ve Kahve Dünyası Algötür’den Bir İlk

Yazar GirişimUp

Türkiyede 2020 yılında Bodrum, Göcek ve Marmaris koylarında zincir kahve markası olarak ilk kez deniz hizmetini başlatan Kahve Dünyası Algötür, şimdi de Yemeksepeti ile bir ilke daha imza atıyor. Yemeksepeti ve Kahve Dünyası Algötür, karadaki iş birliğini denize taşıyarak, maviyle yeşilin birleştiği eşsiz koylardaki tekne tatilcilerine, online servis hizmetini açıyor. Pilot bölge olarak Bodrumda başlayacak ve sonrasında Göcek ile Marmaris koylarına da açılacak olan hizmet ile siparişler Yemeksepeti uygulaması üzerinden online alınacak ve Kahve Dünyası Algötür Tekneleri, sevilen lezzetlerini sipariş veren teknelere denizde teslim edecek.

Kahve Dünyası Algötür, 2020 yılında deniz üzerinde tatil yapan misafirler için tekne hizmetini başlatarak, dondurmadan sıcak-soğuk kahvelere, teknelerde taze pişirilebilecek kruvasan, poğaça gibi donuk veya pişirilmiş unlu mamullerden atıştırmalık çikolatalara kadar geniş ve seçkin menüsüyle nitelikli kahve ve ürünleri denizde de ulaşılabilir kılmaya devam ediyor. Üç yıldır deniz üzerinde verdiği hizmeti Yemeksepeti ile birlikte online siparişe de açan Kahve Dünyası Algötür bu iş birliği ile kara ile bağlantısı olmadan denizin üzerinden yine denizdeki kullanıcılarına online sipariş yapan ilk marka olacak.

Pilot bölge olarak seçilen Bodrum koylarında başlayacak olan hizmet kapsamında “TEKNE50” koduyla Yemeksepeti uygulamasından Kahve Dünyası Algötür Teknesi’ne verilecek ilk siparişe özel 200 TL’lik alışverişlerde geçerli 50 TL indirim kuponu hediye edilecek ve anında sepette kullanılabilecek. Kupon kodu 21 Eylül tarihine kadar geçerli olacak. Kahve Dünyası Algötür Tekneleri Bodrum’da Türkbükü, Ada Boğazı, Gündoğan, Küçükbük, Tavşan Adası, Hebil Koyu, Kızılburun, Gölköy, Hilton, Cennet, Hattat, Demirbükü, Torba koylarından sipariş alacak.

Ayrıca Kahve Dünyası Algötür Tekneleri tekne sipariş hattı üzerinden sipariş almaya devam ederek, belirli bir seyir rotası ile koyları dolaşarak tekneleri ziyaret ediyor ve alışveriş yapmanızı da sağlıyor. Tatilciler Yemeksepeti uygulamasında bulunan Kahve Dünyası Algötür Tekne mağazasından online ya da Bodrum için 0850 288 10 22, Göcek için 0850 288 10 33, Marmaris için de 0850 288 10 44 numaralı tekne sipariş hatları üzerinden konumlarını paylaşarak sipariş verebiliyor.

Kahve Dünyası Algötür Hakkında

2016 yılında hizmet vermeye başlayan Kahve Dünyası Algötür, al-götür hizmetin özel ürünler ve dijital teknolojiyle desteklendiği özel bir konsept… Kahve Dünyası’nın dijitalleşen ve hızlanan yeni dünya düzeniyle uyumlu bir konsept yaratmak amacıyla hayata geçirdiği Kahve Dünyası Algötür, aktif yaşam tarzını benimseyen gençler, öğrenciler, beyaz yakalılar gibi şehrin dinamik tüketici kitlesine hitap ediyor. Mimarisi, iletişim kanalları ve ürünleriyle hedef kitlesinin tarzına uygun bir dünya kuran Kahve Dünyası Algötür’ün yurt içinde işletmesini kendi üstlendiği 18’ü otoyol üzerinde bulunan toplam 64 mağazası mevcut. Zengin kahve çeşitlerinden fit ürünlere, el yapımı dondurmalardan mağazalarda taze pişirilen unlu mamullere kadar farklı birçok ürün seçeneği sunan Kahve Dünyası Algötür sadece kendi mağazalarında tadabileceğiniz yeni nesil draft kahveleri ve fit yaşama uyum sağlayan No Serileri ve Pro Serileri’yle de dikkat çekiyor.

Marka misafirleriyle deniz üzerinde de buluşmaya devam ediyor. 2020 yılında hayata geçirdiği tekne servisini, deniz tatilinin en yoğun olduğu Bodrum, Göcek ve Marmaris koylarında sezon boyunca hizmete sunan Kahve Dünyası Algötür tatilcilere denizdeyken de kahveden dondurmaya, unlu mamulden çikolataya kadar uzanan sevilen lezzetlerini sunuyor. Hizmetten yararlanmak isteyen misafirlerin sipariş hattı üzerinden Bodrum için 0850 288 10 22, Göcek için 0850 288 10 33, Marmaris için de 0850 288 10 44 numaralı telefonu arayıp sipariş vermesi ve konumlarını paylaşmaları yeterli oluyor. Sürdürülebilir bir gelecek için yatırımlarına devam eden marka, tüm tedarik ve lojistik ağını elektrikli araçlarla yenileyerek, doğayı koruma politikası ve sürdürülebilirliğe önem veren farklı iş modeliyle dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir