BİZ KİMİZ?

Girişimup içerik portalı 2020 yılında yayın hayatına başlamıştır. Kurucuların girişimcilik ekosistemindeki aktif faaliyetleri sonucu girişim ekosistemine yönelik bir içerik portalı kurma ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Girşimup girişimcilik ekosisteminde yeni ürün, yatırım, işbirliği vb. konulardaki haberleri yayınlamaktadır. Bununla birlikte girişimcilerle, yatırımcılarla ve girişimcilik ekosistemindeki paydaşlarla özel haber ve röportaj gerçekleştirmektedir.

 

Girişimup.com web sitesinin dışında LinkedIn, Twitter, Instagram, Youtube ve TikTok sosyal medya mecralarında da özel içeriklerle okuyucularına ulaşmaktadır.

TAKIMIMIZLA
TANIŞIN

Birlikte yürüdüğümüz her adım, ortaklığımızın değerini daha da arttırıyor. İş birliği, ortaklık ve birlikte geçirdiğimiz her an, başarılarımıza anlam katan değerli birer damla.

Kurucu Ortak
Ahmet Sefa Bir
Ahmet Sefa BİR, TÜBİTAK – TÜSSİDE, TİM-TEB Girişim Evi, Teknopark İstanbul Kuluçka Merkezi’ndeki kurumsal deneyimlerinin ardından kendi girişimini kurmuştur. Şu anda global yatırım ağı olan in4startups‘ın, girişimcilik içerik platformu girişimup.com’ın ve yatırım fonu Asya Ventures’ın kurucu ortağıdır. Her yıl düzenlenen Gelecek Vadeden Girişimler (GVG) yarışmasının organizatörüdür.
Kurucu Ortak
Şerafettin ÖZSOY
Şerafettin Özsoy, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Yıldız Holding ve Teknopark İstanbul Kuluçka Merkezi’ndeki kurumsal deneyimlerinin ardından kendi girişimini kurmuştur. Şu anda global yatırım ağı olan in4startups‘ın, girişimcilik içerik platformu girişimup.com’un ve yatırım fonu Asya Ventures’ın kurucu ortağıdır. Her yıl düzenlenen Gelecek Vadeden Girişimler (GVG) yarışmasının organizatörüdür.