Anasayfa » Akbank Gelecek Vadeden Girişimlerin Yanında

Akbank Gelecek Vadeden Girişimlerin Yanında

Yazar GirişimUP

Türkiye’nin en önemli girişimcilik yarışmalarından birisi olan Gelecek Vadeden Girişimler Yarışması bu yıl Akbank ana sponsorluğunda gerçekleşiyor. Akbank yarışmada dereceye giren girişimcilere mentorluk verecek ve finansal destek sunarak girişimcilik ekosistemine katkı sağlayacak.

Yerli ve yabancı yatırımcıların, yatırım yapacakları girişimleri bulmaları için her yıl düzenlenen “Gelecek Vadeden Girişimler” Yarışması, katılımcılarını bekliyor. Katılımcılar yarışmaya Türkiye’nin tüm bölgelerinden başvuru yapabilecek ve Türkiye’nin önde gelen marka isimleri ile bir araya gelme fırsatını yakalayacaklar.

2023 yılında önceki yıllardan farklı olarak sadece Gelecek Vadeden Girişimler değil aynı zamanda girişim dostu kurumlar ve yöneticiler de belirlenecek. Ayrıca kurumlara ve yöneticilere Sürdürülebilirlik Özel Ödülleri verilecek.

Bu yılki Gelecek Vadedenler Yarışması’nda girişimciler, 15 farklı kategoride mücadele edecek ve girişimlerini tanıtma fırsatı yakalayacaklar. Her bir kategori, kendi özel ödülüne sahip olacak ve en iyi girişimler jüri değerlendirmesi ile belirlenecek.  Yarışmanın başvuruları 10 Ekim’e kadar devam edecek.

Yarışmanın ödül töreni Aralık ayında düzenlenecek Startup Yatırım Zirvesi’nde gerçekleştirilecek. Yarışmada dereceye giren girişimler, yatırım dünyasının önde gelen yatırımcılarına yönelik sunum yapacaklar ve bire bir görüşmelerde yatırımcılarla bir araya gelecekler.

Yarışma, https://gelecekvadedenler.com/ adresinden başvuruları kabul etmeye devam ediyor. 

İlginizi Çekebilir