Anasayfa » in4startups Yatırım Odaklı Girişim Hızlandırma Programına Seçilen Girişimler Belli Oldu

in4startups Yatırım Odaklı Girişim Hızlandırma Programına Seçilen Girişimler Belli Oldu

Yazar GirişimUP

Ahmet Sefa Bir ve Şerafettin Özsoy tarafından kurulan in4startups kendine ait yatırım odaklı hızlandırma programını başlattı. Gerçekleştirilen kick-off toplantısı ve imza töreniyle in4startups’ın yatırım odaklı hızlandırma programına seçilen girişimler duyuruldu.

Programa seçilen girişimler çeşitli analizlerden geçirildikten sonra kurumsal firmalarla ve yatırımcılarla bir araya getirilecek. İş ortağı hukuk ve mali müşavirlik firmalarının desteğiyle yatırım süreci A’dan Z’ye yönetilecek. Bu program aracılığıyla girişimlerin en hızlı biçimde yatırımcıya ulaşması ve yatırım sürecinin tamamlaması kolaylaştırılacak.

Programın ilk aşamasında programa seçilen girişimlerin in4startups dijital platformu üzerinden analizleri çıkartılacak. Bu kapsamda girişimlerin iş modeli analizi, girişim analizi, girişimci analizi, temel hukuk analizi, temel mali analizi ve değerleme analizi gerçekleştirilecek. Pazar doğrulaması çalışmaları kapsamında girişimin işbirliği ve satış yapabileceği kurumsal firma yetkilileriyle girişimler  bir araya getirilecek. Ve bu görüşmelerden gelen geri bildirimler ışığında in4startups ekibi tarafından girişim hakkındaki özel değerlendirme notları sisteme girilecek.

Gerçekleştirilecek analizler sonucunda girişimciyle mutabık kalınan değerleme ve yatırıma açık hisse oranları üzerinden platform üyesi olan bireysel ve kurumsal yatırımcılara yatırım teklifleri paylaşılacak. İlgi duyan yatırımcılarla girişimler bir araya getirilerek yatırım süreci hızlandırılacak.

Programa Seçilen Girişimler

Harvecity girişimi, girişimci Hazar Doğanlar tarafından hayata geçirilen; yenilikçi ve yüksek enerji yoğunluklu lityum tabanlı batarya sistemlerini özgün hücre kimyası ve batarya tasarımı kullanarak üretmekte ve aralarında savunma sanayi, elektrikli otomobil, mikromobilite, endüstriyel IoT, solar ESS ve tüketici elektroniği sektörlerinin bulunduğu birçok sektöre enerji sistemleri çözümlerini sağlamaktadır.

Dr. Hakan Aslan ‘ın kurduğu strateji 360 şirketlerin ve kurumların stratejik yönetim ihtiyaçlarını self servis bir şekilde analiz etmesini ve raporlanmasıni sağlayan yeni nesil danışmanlık platformudur. Şirket ve kurumlar bu sayede temel stratejik analizleri (pest, rekabet, değer zinciri, finansal rasyo, portföy ve swot) kolay, hızlı ve maliyet avantajlı bir şekilde gerçekleştirerek gelişim alanlarını ve güçlü yanlarını belirler, sağlam bir temel üzerine stratejilerini inşa etme fırsatı yakalar.

Şirzat Akar tarafından hayata geçirilen SenGitme mobil uygulaması, ekmek israfını önleyen sürdürülebilirlik odaklı bir girişimdir. Yeni nesil konut projelerinde insanların sabah ve akşam saatlerinde ekmek ihtiyaçlarını gidererek, siparişlerini kapılarında hazır bulunmasını sağlayan ve kapılarından bayat ekmeklerini toplayan bir platformdur. Üstelik herhangi bir getirme ücreti ve minimum paket tutarı olmadan.

Üzüm Teknoloji, Sadık Önal tarafından kurulmuştur.  E-ticaret yapan işletmelerin iş süreçlerin kolaylaştıran yazılım çözümü sunmaktadır. Entegrasyon, Sipariş Yönetimi Çözümü (OMS), Depo Yönetimi Çözümü (WMS), Teslimat Yönetimi Çözümü (DMS), Son Aşama Teslimat Yönetimi Çözümü (LMS), Gönderi Toplama Çözümü (SAS), İade Yönetimi Çözümü (RMS) , Mağaza görev yönetimi , B2B, iş zekası gibi çözümleri tek platformda sunabilen, E-Ticaret operasyonlarında %100 doğru ve hızlı sevkiyat, %80’e varan personel, operasyon, zaman tasarrufu sağlamayan bir girişimdir.
Story maker, İlker İsa Mercan tarafından kurulmuştur. 2022 yılında tasarım deneyimi olmadan herkesin kısa sürede profesyonel ve kişisel ihtiyaçlar için etkileşimli, en akılda kalıcı ve günün en ilgi çekici içerik formatı olan hikayeler  ve videolar oluşturabileceği çevrimiçi bir tasarım ve yayınlama aracı olarak yola çıkmıştır.  Sunduğu içerik çözümleri sayesinde, hikayenizi hayata geçirmek için özel olarak tasarlanmış yüzlerce şablon arasından seçim yaparak, etkileşim oranı yüksek içerikleri hızlıca oluşturabilir, markaların sattığı ürünler için arama yapan kullanıcılara ister fikir edinme ister karar verme aşamasına yönelik içeriklerle daha fazla yeni müşteriye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Story maker ile zaman ve insan maliyetini ortadan kaldırabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir